Dyspenser - chłodziarka - catering


Dyspenser-chłodziarka umożliwia zaoferowanie konsumentom, zawsze wysokiej jakości produkty, podawane w sposób wygodny i higieniczny.

Szybkie, czyste i łatwe dozowanie płynów, serwowanych w odpowiedniej temperaturze, przy niewielkim wykorzystaniu miejsca, pozwala podnieść jakość obsługi i obniża koszty działalności. Idealne rozwiązanie, które pozwala szybko i wygodnie obsługiwać nie tylko duże uroczystości i imprezy. Kluczem do tego jest opakowanie bag-in-box oraz dyspenser-chłodziarka, które wyznaczą nowe standardy w gastronomii i kateringu.

 

Oferowane dyspensery umożliwiają sprzedaż dwóch lub trzech różnych smaków jednocześnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Stand - regał sklepowy


Regał sklepowy,  wykonany z drewna, lekki, zajmujący minimum powierzchni. Regał posiada cztery półki z której każda mieści po 24 produkty łącznie 96 produktów. Etykiety z opisami produktów są przyczepiane co umożliwia dowolną konfiguracje produktów na półkach. Stand jest dostosowany do soków 250 ml, smoothie 250 ml, wody 440 ml, lemoniady 300 ml i herbaty 330 ml. W ramach współpracy handlowej, stand jest dostarczany gratis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

King of Juice

Właściciel marki: K&K Investment sp z o.o.
Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez: Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział GospodarczyKrajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000368782, Kapitał zakładowy 20 000 zł

King of Juice

Natura stworzyła niepowtarzalne smaki ...


Poznaj naturalne produkty.

 

Zadzwoń teraz: 

881 307 646 lub 728 332 093

E-Hurt