Jak często należy robić peeling ust?

To jest pytanie, które dostaję często i zamierzam odpowiedzieć na nie właśnie teraz, point blank. Peeling ust jest czymś, co większość z nas robi przynajmniej raz w tygodniu, ale nie każdy wie, że istnieje dobry i zły sposób, aby to zrobić. Prosty peeling do ust może sprawić, że wszystko się zmieni, jeśli chodzi o wygląd i samopoczucie Twoich ust – nie tylko raz czy dwa razy w tygodniu, ale każdego dnia, jeśli tylko chcesz! Sam proces jest super szybki i łatwy; polega on po prostu na ścieraniu martwych komórek skóry na ustach za pomocą czegoś naturalnego, jak cukier lub olej kokosowy. Ale tu jest problem: jeśli robisz to źle, wszystko, co naprawdę robisz jest dalsze matowienie już matową skórę na ustach i tracić czas.

Oto zasady skutecznego peelingu do ust:

1) Zawsze używaj zimnej wody podczas spłukiwania – ciepła woda będzie szczypać!

2) Zastosuj peeling i delikatnie pocierać w kółko przez 20-30 sekund. Zauważysz, że zaczniesz mrowić, ponieważ złuszczane są kolejne martwe komórki skóry.

3) Spłucz całkowicie zimną wodą – im zimniejsza, tym lepiej! Wielokrotne stosowanie zimnej wody podczas całego procesu jest kluczowe dla zapewnienia nawilżenia ust po zabiegu.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://sportygirl.pl/ .