Jak stylizować męskie swetry?

Stylizacja męskich swetrów to sztuka. Swetry mogą sprawić, że mężczyzna zmieni się z powłóczystego w eleganckiego, lub z eleganckiego w eleganckiego. Jednak w przypadku niewłaściwej stylizacji, sweter może sprawić, że mężczyzna będzie wyglądał jak mały chłopiec zagubiony w puchatej koszuli swojego ojca.

Oto kilka wskazówek dotyczących stylizacji męskich swetrów:

-Zapewnij, że jest dobrze dopasowany. Jeśli mężczyzna nie ma ciała, które mogłoby wypełnić sweter, będzie on wyglądał na przygarbionego i niedbałego. A jeśli jest zbyt ciasny, sprawi, że będzie wyglądał jak w jednej z tych tandetnych kamizelek, które starsi faceci noszą w centrum handlowym. Aby uniknąć tej niefortunnej sytuacji, kup dobrze dopasowany sweter, który schlebia twojej sylwetce i który jest skrojony z uwzględnieniem twoich wymiarów.

-Upewnij się, że dopasowujesz swój strój do okazji. Jeśli wybierasz się na imprezę, na której ludzie oczekują, że się ubierzesz, nie powinieneś łączyć swetra z dżinsami i trampkami (chyba że na zewnątrz jest zimno i pada śnieg). Ubierz swój strój z ciemnymi spranymi dżinsami, ładnymi skórzanymi butami i solidną kolorową koszulą z guzikami. Nie bój się też założyć krawata! Więcej modowych porad znajdziesz na stronie https://clothy.pl/ .