Jak stylizować płaszcz w kratkę?

Płaszcz w kratę jest jednym z tych przedmiotów, które można nosić przez cały rok, a nawet z wielu różnych strojów. Jest idealny na zimowe miesiące, ponieważ zapewni Ci ciepło i wygodę, a jednocześnie będzie wyglądać stylowo. W lecie, można go połączyć z lekką bluzką lub koszulą zapinaną na guziki, aby pomóc zachować chłód i ukryć fakt, że nosisz płaszcz, gdy jest zbyt gorąco. 

Jest to również wspaniały element do noszenia wiosną, kiedy pogoda jest nieprzewidywalna. Możesz go nosić z uroczą sukienką lub spódnicą, aby pomóc powstrzymać chłód w powietrzu, lub możesz go nosić na ulubionych dżinsach w chłodniejszy dzień. Najlepszą rzeczą w tym kawałku jest to, że pasuje do każdej palety kolorów i ma taki unikalny wzór, który dodaje dużo zainteresowania i tekstury do stroju!

Poniżej przedstawiamy jeden ze sposobów na stylizację tego płaszcza.

Łącząc go z neutralnymi kolorami: Płaszcz w kratkę wygląda świetnie sparowany z wieloma różnymi kolorami. Uwielbiam nosić mój z czarnym, białym, brązowym, a nawet bordowym. Czarne jeansy będą idealne, jeśli chcesz dodać trochę krawędzi do swojego wyglądu. Jeśli jednak nie lubisz czerni, postaw na buty do kostek. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://minimish.pl/ .