Jakie buty ubierać jesienią?

Jeśli jesteś taki jak ja, prawdopodobnie masz szafę pełną butów, które rzadko nosisz. Więc kiedy zmieniają się pory roku, kuszące jest, aby rzucić wszystkie letnie buty w magazynie i wydobyć swoje zimowe buty. Ale co z tymi jesiennymi miesiącami, kiedy nie jest jeszcze wystarczająco zimno na śniegowe buty, ale wciąż chłodno na sandały? To trudna decyzja, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewien, jakiej pogody się spodziewać.

Dobrym pomysłem jest posiadanie pary lub dwóch uniwersalnych butów, które sprawdzą się w każdym sezonie. Czarne buty do kostki na niskim obcasie to zawsze klasyczny wybór; można je łączyć zarówno z sukienkami, jak i ze spodniami, a po zajętym dniu można je nosić, jeśli zamieni się sznurówki na coś bardziej stonowanego. Płaskie mule to również świetna opcja – można je nosić w większości sytuacji i będą ładnie wyglądać z ulubionymi dżinsami i swetrem lub strojnym topem i spódnicą.

Jeśli jednak potrzebujesz czegoś tylko na jesień, rozważ oxfordy lub pompki z nieco grubszym obcasem – ten styl wygląda świetnie z dżinsami i jest idealny, aby przejść z biura na kolację bez konieczności zmiany obuwia. Jeśli od czasu do czasu pada deszcz, takie buty są również dobre, ponieważ utrzymują stopy w suchości, nie powodując przy tym uczucia zmęczenia. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://catchlife.pl/ .