Jakie buty wybierać do długich sukienek?

Długie sukienki zawsze były ogromnym trendem w świecie mody i wydają się być coraz dłuższe z każdym rokiem. Nie jest to zaskakujące: długie sukienki oferują wiele wszechstronności i mogą być noszone na prawie każdą okazję. Styl zmienił się jednak na przestrzeni lat, a dzisiejsze długie sukienki w niczym nie przypominają swoich poprzedniczek. Obecnie wydaje się, że trendem w długich sukienkach jest to, aby wyglądały mniej jak sukienka, a bardziej jak spódnica lub pantsuit. Oznacza to, że będziesz miał jeszcze większą elastyczność z tym, co można nosić swoje długie sukienki z niż wcześniej. Będziesz potrzebować butów, aby dopasować, oczywiście.

Jeśli kupujesz swoją sukienkę w sklepie, możesz zauważyć, że mają różne zalecenia dotyczące butów dla ich różnych stylów (a może nawet niektóre modele stóp, które pokazują, jak ich buty będą wyglądać na). To dlatego, że różne style działają najlepiej z różnymi rodzajami butów-i jeśli nie dostaniesz buta w prawo, może skończyć się patrząc głupio lub gorzej! Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać podczas wybierania butów do długich sukienek:

Pierwszą rzeczą, którą powinnaś wziąć pod uwagę, jest kształt Twojej kostki. Długie sukienki najlepiej współpracują z sandałami z paskami lub obcasami, ponieważ mogą one uzupełnić wygląd, przyciągając uwagę w górę nogi i pokazując naturalny kształt twoich nóg. Jeśli jednak masz cienkie kostki i nogi, para szpilek może przyciągać zbyt wiele uwagi, zwłaszcza jeśli są one wszystkim, co przechodnie widzą w Twoim stroju – a nawet może to wyglądać nieco tandetnie. Z drugiej strony, jeśli masz grubsze kostki lub nogi, lub nawet po prostu trochę więcej wagi w ogóle, to może chcesz uniknąć bardzo wysokie obcasy; ponownie, ponieważ będą one przyciągać uwagę z dala od miejsca, gdzie chcesz (twoja twarz) i w kierunku kostek i łydek. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://diysy.pl/ .