Kocyk tkany

Kocyk tkany do wózka to ‘must have’ każdej wyprawki niemowlęcej. Czym kierować się przy doborze doskonałego kocyka? Niewątpliwie walorami użytkowymi, natomiast również estetycznymi. Kocyk do wózka ma zagwarantować malcowi komfort, ciepło oraz zabezpieczenie i również być dobrą dekoracją wózka. Uzupełniając wyprawkę dla noworodka, nie możemy zapomnieć o tak istotnej sprawie jaką jest kocyk do wózka. Kocyk przyda się podczas dowolnej pory roku. Niewątpliwie inny kocyk powinniśmy dobrać na wiosnę, natomiast inny na zimę. Zawsze natomiast należy dobierać produkty najdoskonalszej klasy, jakie będą w 100% bezpieczne oraz dopasowane do delikatnej oraz wrażliwej skórki malca.

Kocyki do wózka – na co należałoby zwrócić uwagę?

Wybierając kocyk dla niemowlaka, jaki sprawdzi się w momencie spacerów oraz drzemki w wózeczku, musisz być przygotowana na to, iż pogoda w czasie dnia błyskawicznie się zmienia, chociażby w momencie godzinnego spaceru. Istotny jest także fakt, że mały w czasie snu czasem bardzo się grzeje, natomiast czasem przeciwnie – marzną mu stópki, tak samo ponadto jak nam, dorosłym. Żadna spośród nas nie będzie natomiast jednak miała dwóch lub trzech rozmaitych kocyków, więc należałoby dobrać takie wyjście, jakie sprawdzi się w wielu wypadkach.

Kocyk tkany do wózka – grubość

Kocyki do wózka dla dzieci różnią się również pod względem grubości. Kocyki bez wypełnienia są wykorzystywane na ciepłą wiosnę i przedwczesną jesień oraz lato. Kocyki z wypełnieniem lekkim oraz średnim to kocyki całoroczne, jednak te z dużym zastosowaniem w polskim klimacie sprawdzą się w momencie chłodów jako ciepły kocyk do wózka na zimę. Niewątpliwie jest to podział typowy, ponieważ podczas zimowej pogody przydadzą się również kocyki jednowarstwowe o różnorodnym składzie, np. bambusowo-bawełniane.