Przydatne aplikacje, które warto mieć na swoim laptopie

W dawnych czasach, laptopy były głównie używane do przetwarzania tekstu i surfowania po Internecie, ale teraz, mogą zrobić prawie wszystko. To powiedziawszy, niektórzy ludzie są nadal w tyle na ich gry laptopa i nie mają wiele programów zainstalowanych na swoich komputerach. Oto kilka przydatnych aplikacji, które powinieneś spróbować dostać w swoje ręce.

Zacznijmy od pakietu Microsoft Office. To jest to, co wiele osób używa w pracy lub szkole, więc to jest dobry pomysł, aby mieć go w mało prawdopodobnym przypadku, że trzeba otworzyć ważny dokument na komputerze kogoś innego. Większość miejsc pracy będzie miała to oprogramowanie dostępne do pobrania za darmo, jeśli jeszcze go nie masz.

Innym programem, który może być przydatny jest Google Drive. Możesz zrobić prawie wszystko za pomocą tej aplikacji – zapisywać dokumenty, tworzyć arkusze kalkulacyjne, a nawet tworzyć prezentacje. Najlepsze jest to, że możesz uzyskać dostęp do tych plików z dowolnego miejsca, o ile masz połączenie z Internetem. Ma ona również wbudowaną funkcję przechowywania w chmurze, co oznacza, że Twoje pliki zostaną zachowane nawet jeśli Twój laptop się zepsuje lub zgubi.

I oczywiście żadna lista nie byłaby kompletna bez Microsoft Word (i jego starszego brata, WordPerfect). Oba są bardzo powszechnie używane zarówno przez profesjonalistów, jak i naukowców do pisania prac, dlatego warto się tym zainteresować. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://becomedia.pl/.